ALERGÉNY

 

1. Obilniny obsahujúce lepok / 2. Kôrovce a výrobky z nich / 3. Vajcia a výrobky z nich / 4. Ryby a výrobky z nich / 5. Arašidy a výrobky z nich / 6. Sójové zrná a výrobky z nich / 7. Mlieko a výrobky z nich / 8. Orechy a výrobky z nich / 9. Zeler a výrobky z neho / 10. Horčica a výrobky z nej / 11. Sezamové semená a výrobky z nich / 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10mg/kg alebo 10mg/l vyjadrené ako SO2 / 13. Vlčí bôb a výrobky z neho / 14. mäkkýše a výrobky z nich

Pri tankovej technológii sa pivo Pilsner Urquell nečapuje z klasických sudov, ale z väčších, originálnych nerezových tankov. Nepasterizované pivo dovezené z plzenského pivovaru v tepelne izolovanej cisterne sa stáča do nepriepustného sterilného vaku, ktorý je vo vnútri tanku. Pivo sa čapuje tlačením vzduchu na vak.

 

 

Predstavujeme prvý košický remeselný liehovar VARADY’S, ktorý je zárukou kvalitných destilátov, založených na poctivosti, láskavom prístupe a dlhoročných skúsenostiach. Pri výrobe sa používa len to najlepšie ovocie z nášho regiónu, bez použitia farbív a aromatických látok.